Veterán UFC Karlos Vémola si na Oktagonu 47 zajistil ohromující 7sekundové vyřazovací vítězství

Veterán UFC Karlos Vémola

Veterán UFC Karlos Vémola předvedl v ukázce výbušné síly a dovedností ohromující 7sekundový knockout nad Pavolem Langerem a uzavřel Oktagon 47 na Slovensku.

Zápas skončil téměř hned, jak začal. Vémola se soupeře dotkl rukavic a okamžitě vyrazil vpřed s přívalem rychlých úderů. Langer se pokusil vychýlit Vémolovu pravou ruku, ale byl to levý hák, který dopadl za ni a místní oblíbenec se zřítil na plátno.

Vémola navázal několika dalšími údery a kladivy, ale boj byl v podstatě u konce, protože rozhodčí rychle zasáhl, aby zápas zastavil dříve, než mohlo dojít k dalším škodám.

Byl to působivý výkon, protože Vémola zaznamenal druhý nejrychlejší cíl své kariéry. Ve svém druhém profesionálním boji si Vémola předtím zajistil 5sekundové knockoutové vítězství.

Vítězství upevnilo Vémolův status jako nesporného šampióna polotěžké váhy v Oktagonu a zároveň zlepšilo jeho celkový rekord na 36-7, včetně známky 11-2 pod hlavičkou Oktagonu.

Vémolova ukázka síly, přesnosti a zabijáckého instinktu zanechala dav v úžasu a ukázala jeho pokračující růst a dominanci v rámci organizace. Tento poslední triumf dále upevňuje jeho pověst jednoho z nejimpozantnějších konkurentů polotěžké váhy na evropské scéně MMA.

Byl to jeden z nejrychlejších zakončení Vémolovy kariéry?
Ano
100%
Ne
0%
nejsem si jistý
0%
Voted: 1